4446255
Fırsatlar Dünyası Hakkımızda

Hakkımızda

 

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. hakkında

 

CK Boğaziçi Elektrik, İstanbul’un Avrupa yakasında Türkiye genelinin yüzde 8’ine denk gelen yaklaşık 4,5 milyon aboneye ‘Görevli Tedarik Şirketi’ sıfatıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyor. Şirket ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarıyla elektrik enerjisi satışı da yapabiliyor. Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) çeviren şirket, bu dönüşümün başladığı 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir mağaza açılışına imza atıp kendi sektöründen bağımsız olarak ‘kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları’ arasına da girdi. 250’yi aşan MİM noktası ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalına sahip olan CK Boğaziçi Elektrik, perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerinde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümünü sürdürüyor. www.ckbogazici.com.tr


Tanıtım filmimizi izlemek için lütfen tıklayınız.

 

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren liderlik yaratmak ve sürdürülebilir kılmak. 

Misyonumuz

CK Boğaziçi Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.


Bilgi Güvenliği Politikamız


CK Boğaziçi Elektrik perakende Satış A.Ş. olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;

Kuruluşumuz ve bilgi sistemlerine ilişkin 3. taraflar ve abonelerimizin bilgilerinin gizliliği, bütünlüğü ve erişebilirliğin sağlanmasını,

Bilgi Güvenliği kapsamında ISO 27001 standartı, ilgili yasal mevzuat ve şartlar ile üçüncü taraflar ile yapılan sözleşmelere uymayı,

Varlıklarımıza ilişkin tüm riskleri sistematik bir biçimde yöneterek azaltmayı ve böylelikle tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir ilişkiler kurmayı,

Yaşanan bilgi güvenliği olayları ve ihlallerini yeniden oluşmasını engelleyecek biçimde düzeltmeyi ve

Tüm çalışanlarımızın bilgi güvenliği konusunda ki farkındalıklarının artırmayı

taahhüt ederiz.

 

Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor,  güvenilirliği ve kaliteli hizmeti esas alıyoruz.
Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz.
Daha sağlıklı bir sosyal yaşam için eğitim, kültür, sanat, bilim, spor ve sağlık faaliyetlerine çalışma arkadaşlarımızla  birlikte destek oluyoruz.
Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.
Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz.
Çalışma enerjimizi ve gücümüzü destekleyen uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı ve bu ortamın sürekliliğini sağlamayı önemsiyoruz.
Dünyayı seviyor ve onu koruyoruz. Yaşamın sürdürülebilirliği için faaliyetlerimizden doğabilecek çevresel sonuçları duyarlılıkla yönetiyoruz.

Yönetim Kurulu Bilgileri


Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem CENGİZ
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Celal KOLOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi
Ahmet CENGİZ
Yönetim Kurulu Üyesi
Devrim KOLOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Demir KOLOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ESKİÇIRAK
Genel Müdür Halit BAKAL

 

Faaliyet Raporları

 

2013 Faaliyet Raporu
2015 Faaliyet Raporu
2016 Faaliyet Raporu

 

Ticari Kalite Tabloları

 

2014 Ticari Kalite Tabloları
2015 Ticari Kalite Tabloları
2016 Ticari Kalite Tabloları

 

Tazminat Hakkı Sorgulama


Şirketimizden tazminat alacağınız olup olmadığını sorgulamak için tıklayınız.

Bilgi Güvenliği Politikamız

 

Görüntülemek için tıklayınız

 

Gayrimenkulün Enerjisi Raporu

 

2017 İlk Yarı Raporu

 

 

Bilgi Güvenliği Politikamız

İNDİRİMLİ ELEKTRİK AL

TIKLA ABONE OL