CK Boğaziçi
alt

Hakkımızda

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. hakkında İstanbul’un Avrupa Yakası'nda Türkiye genelinin yüzde 8’ine denk gelen yaklaşık 4,5 milyon müşterimize ‘görevli tedarik şirketi’ sıfatıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyoruz. Ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarımızla elektrik enerjisi satışı da yapıyoruz. Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) dönüştürmenin yanı sıra bu dönüşümün başladığı 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir mağaza açılışına imza atarak sektörümüzden bağımsız olarak ‘kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları’ arasına girdik. 300'e yakın MİM noktamız ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalına sahibiz. CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerimizde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümümüzü sürdürüyoruz.

CK Enerji Hakkında


Yılda 38 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücümüzle Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde 7,6 milyon elektrik tüketicisine hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş., CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış AŞ. şirketlerimizle enerji sektörüne yön veriyoruz. Hayatın her alanında siz müşterilerimizin yanında olmak için çalışırken “Her an sizinle” olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

CK Enerji Boğaziçi Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren bir liderlik yaratmak ve bu liderliği sürdürülebilir kılmak.

Bilgi Güvenliği Politikamız

CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;


Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

Tanıtım Kataloğu

Faaliyet Raporları

Ticari Kalite Tabloları

Yenilenebilir Enerji Alımları

Şirketimizin 2017 yılı içerisinde yaptığı toplam Yenilenebilir Enerji Kaynakları (YEK) ödemesi 641.217.371 TL’dir.

Kalite Belgeleri

İnsan Kaynakları


Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Basın Odası

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Pronet’ten size özel
ilk 4 ay %50 İndirim!

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL