CK Boğaziçi
alt

Hakkımızda

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. hakkında CK Enerji Boğaziçi Elektrik, İstanbul’un Avrupa yakasında Türkiye genelinin yüzde 10’una denk gelen yaklaşık 4,5 milyon aboneye ‘görevli tedarik şirketi’ sıfatıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyor. Şirket ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarıyla elektrik enerjisi satışı da yapabiliyor. Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) çeviren CK Enerji Boğaziçi Elektrik, bu dönüşümün başladığı 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir işlem merkezi açılışına imza atıp kendi sektöründen bağımsız olarak ‘kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları’ arasına da girdi. 300’e yakın MİM noktası ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalına sahip olan CK Enerji Boğaziçi Elektrik, perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerinde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümünü sürdürüyor.

CK Enerji HakkındaTürkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde 8,4 milyon elektrik tüketicisine hizmet veren CK Enerji’nin yılda 40 milyar kilovatsaatlik elektrik dağıtım ve 36 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücü bulunmaktadır. CK Enerji bünyesinde toptan elektrik satışı alanında CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş.’nin yanı sıra elektrik dağıtımı alanında Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş., Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. ve perakende elektrik satışı alanında ise CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. bulundurmaktadır. Dünyanın en hızlı büyüyen enerji piyasasına sahip Türkiye'nin lider enerji şirketi olmanın gururunu taşıyan CK Enerji, “Her An Sizinle” sloganıyla işgücüne, teknik altyapısına ve elektronik donanımına yatırım yapmaktadır.

 

Misyonumuz

CK Enerji Boğaziçi Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren bir liderlik yaratmak ve bu liderliği sürdürülebilir kılmak.


Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

Kalite Politikamız

CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak;


Müşteri Memnuniyeti Politikamız
Müşteri şikayetlerini ve memnuniyetsizlikleri;


ilkeleri doğrultusunda değerlendiriyor, çözüme kavuşturuluncaya ve müşteri memnuniyeti yeniden sağlanıncaya kadar takip ediyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;


ÜÇÜNCÜ TARAF BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

3. taraflarla herhangi bilgi alışverişi yapılmadan ve CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in sistemlerine erişmeden önce BGYS.FORM.004 Kurumsal Bilgi Güvenliği Sözleşmesi imzalanmış olmalıdır.

Sadece uygun yetkileri almış olan 3. taraf çalışanların CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in bilgi veya iletişim sistemlerine erişimi olmalıdır.CK Enerji Boğaziçi Elektrik dışından gelen bakım ve tamir çalışanlarının çalıştıkları şirketler ile CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in kontrollü bölgelerinde çalışma yapacaklarsa (veri merkezi, ana kumanda odası vb.) BGYS.FORM.004 Kurumsal Bilgi Güvenliği Sözleşmesi imzalanmış olmalıdır.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik isminin halka yayınlanacak dokümanlarda kullanılabilmesi için üçüncü tarafların uygun kişiler tarafından yetkilendirilmesi gerekmektedir.Sadece yetkilendirilmiş ve izin verilmiş tedarikçiler CK Enerji Boğaziçi Elektrik ile çalışmakta olduklarını veya yapmakta oldukları işin içeriğini 3. taraflara bildirebilirler.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in bilgilerine erişimi olan 3. taraf personel değişiklikleri derhal ilgili proje/sistem yöneticisine bildirilmelidir.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik tedarikçileri (bilgi ve bilgi varlıkları ile ilişkili) bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini korumadığı/koruyamadığı durumda derhal gerekli bilgi güvenliği önlemleri alınır ve BT Yardım Masası’na bildirmelidir.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik için yazılım geliştirme vb. hizmet geliştirmeleri yapan tedarikçiler CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in tüm politikalarına uymalıdır. Kuralların ihlali durumunda Kurumsal Bilgi Güvenliği Sözleşmesi ihlal hükümleri geçerli olacaktır.

Faaliyet Raporları

Gayrimenkulun Enerjisi Raporları

Ticari Kalite Tabloları

  • 2014 Ticari Kalite Tabloları
  • 2015 Ticari Kalite Tabloları
  • 2016 Ticari Kalite Tabloları
  • 2017 Ticari Kalite Tabloları
  • 2018 Ticari Kalite Tabloları
  • 2019 Ticari Kalite Tabloları
  • 2020 Ticari Kalite Tabloları (İlk 8 Ay)

Ticari Kalite Tazminat Sorgulama

Şikayet Özet Tabloları

Yenilenebilir Enerji Alımları

Şirketimizin 2017 yılı içerisinde yaptığı toplam Yenilenebilir Enerji Kaynakları (YEK) ödemesi 641.217.371 TL’dir.

Kalite Belgeleri

İnsan Kaynakları


Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Basın Odası

Teminat Mektubu


Duyurular
Bilgi Toplumu Hizmetleri

CKVWEBSRV02

Abonelik ve ödeme işlemlerinizi kolayca yapmak için tıklayın.

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI