CK Boğaziçi
CK Boğaziçi
TOEFL-YDS İngilizce Eğitim Programlarında Size Özel %15 indirim!

Hemen Fırsatı Yakala!

ABONE NUMARANIZ
reCAPTCHA kutusunu işaretleyiniz.
Fırsat kodunuz bu alanda görüntülenecektir.

TOEFL-YDS İngilizce Eğitim Programlarında Size Özel %15 indirim!

Fırsat Detayları

Bu fırsat, 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Abonelerin fırsattan yararlanabilmeleri için, tek kullanımlık kodu mecidiyekoy@ilm.com.tr adresine iletmeleri gerekmektedir
Fırsat kodu ile aboneler, İstanbul Lisan Merkezi (Er-Dil Özel Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi) İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, Yunanca ve Çince kurslarında ve TOEFL-YDS akademik sınavlara hazırlık kurslarında %15 indirimden faydalanabileceklerdir. Fırsat kodu Bakırköy, Beşiktaş, Mecidiyeköy İLM şubelerinde geçerli olacaktır.
Her abone, fırsattan en fazla 1 defa yararlanabilir.
Fırsat kodu tek kullanımlıktır.
CK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
CK Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.
Fırsat koşullarında, CK Boğaziçi Elektrik ve İLM )İstanbul Lisan Merkezi) değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak  için, abone numaranızı ve ‘hemen başvurun’  ekranında gördüğünüz güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Özel marka indirimleri burada!

FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL