CK Boğaziçi
CK Boğaziçi
Speedy’den Çok Özel Oto Bakım Fırsatları

Hemen Fırsatı Yakala!

ABONE NUMARANIZ
reCAPTCHA kutusunu işaretleyiniz.
Fırsat kodunuz bu alanda görüntülenecektir.

Speedy’den Çok Özel Oto Bakım Fırsatları

Fırsat Detayları

Bu fırsat, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsat kodu ile aboneler Speedy Servislerinde aşağıdaki tutarlardan başlayan fırsatlardan yararlanabilir. • Klima bakımı (gaz dolumu) 69TL , • Periyodik Bakım 239 TL (araç modeline göre değişebilir) • Triger Seti Değişimi 329 TL (araç modeline göre değişebilir) • Fren Balatası 99 TL (araç modeline göre değişebilir)
Abonelerin fırsattan yararlanabilmeleri için tek kullanımlık kodu, elektrik faturalarını Speedy Servislerine iletmeleri gerekmektedir.
Fırsat kodu tek kullanımlıktır.
CK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
CK Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.
Fırsat koşullarında, CK Boğaziçi Elektrik ve Speedy değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Fırsat kodunu SMS ile almak için "SPEEDY" yazıp 6255'e ücretsiz gönderebilirsiniz.



Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak  için, abone numaranızı ve ‘hemen başvurun’  ekranında gördüğünüz güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Özel marka indirimleri burada!

FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL