CK Boğaziçi
CK Boğaziçi
Progo ‘dan 60 TL Bedava Yolculuk Fırsatı !

Hemen Fırsatı Yakala!

ABONE NUMARANIZ
reCAPTCHA kutusunu işaretleyiniz.
Fırsat kodunuz bu alanda görüntülenecektir.

Progo ‘dan 60 TL Bedava Yolculuk Fırsatı !

Fırsat Detayları

Bu fırsat, 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsat kodu ile aboneler, PROGO uygulamasından Yolculuk başına 20 TL , toplamda 60 TL indirim kazanacaklardır.
Abonelerin toplamda 60 TL indirim fırsatından yararlanabilmeleri için, fırsat kodunu mobil uygulamada “promosyon kodu” bölümüne girmeleri gerekmektedir.
Fırsat kodları tek kullanımlıktır. Aboneler fırsattan 3 kez 20 TL tutarında toplam 60 TL indirimden yararlanabileceklerdir.
CK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
CK Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.
CK Boğaziçi Elektrik ve Progo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak  için, abone numaranızı ve ‘hemen başvurun’  ekranında gördüğünüz güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Özel marka indirimleri burada!

FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL