CK Boğaziçi
Hijyen Kod'dan 1 Ay Ücretsiz Hizmet!
Yararlanmak istediğiniz markanın adını yazıp, 6255'e gönderin Hemen Başvur

Hijyen Kod'dan 1 Ay Ücretsiz Hizmet!

Fırsat Detayları

Fırsat kodunu almak için “HİJYENKOD” yazıp 6255’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
3 aylık taahhütle yapılacak olan aboneliğe ek 1 ay hediyedir.
149 TL+KDV aylık üyelik bedeline; işletmeye özel Hijyen Kod (QR) ve Hijyen Kod sayfası oluşturulması, profesyonel ekiplerle işletmenin videosunun çekimi, temassız QR menu ve Hijyen kod sayfasının düzenli güncellenmesi dahildir.
Kampanya kodunuz ile 444 9 532 numarasını arayarak fırsattan yararlanabilirsiniz
Her ay Sağlık Bakanlığı onaylı ekip ve ürünlerle düzenli dezenfeksiyon işlemi yapılması ayrıca ücretlendirilecektir. Dezenfeksiyon ücreti işletmenin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Metrekare birim fiyatı 50 kuruştur.*
İstanbul dışındaki şehirlerde hizmet almak için bilgi alınması gerekmektedir. Bilgi için 444 9 532
CK Enerji Boğaziçi Elektrik ve HijyenKod her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
İşletmeler kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
Bir kampanya kodu başka bir kampanya kodu ile birleştirilerek kullanılamaz.
Kampanya kapsamında; hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan CK Enerji Boğaziçi Elektrik sorumlu değildir.
Bu kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, ilgili markanın adını yazıp 6255’e SMS göndererek fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

CKVWEBSRV03

Abonelik ve ödeme işlemlerinizi kolayca yapmak için tıklayın.

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI