CK Boğaziçi
Genpa Güvencesi ile Samsung Telefonlarda %30'a Varan İndirim!
Yararlanmak istediğiniz markanın adını yazıp, 6255'e gönderin Hemen Başvur

Genpa Güvencesi ile Samsung Telefonlarda %30'a Varan İndirim!

Fırsat Detayları

Fırsat kodunu SMS ile almak için "GENPA" yazıp 6255'e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
Fırsat kodu, 31.03.2019 tarihine kadar https://ailem.genpa.com.tr sitesi üzerinden kampanyalar bölümünde CK Enerji Boğaziçi Elektrik abonelerine özel indirimli Samsung markalı cep telefonlarının seçili modellerinde yapılacak olan alımlar için geçerlidir.
Fırsattan yararlanmak için fırsat kodunun https://ailem.genpa.com.tr sitesinde yer alan “Kupon Kullanımı” alanına yazılması gerekmektedir.
Fırsat kodu ile aboneler kampanyaya dahil olan Samsun telefon modellerinden J4 Plus modelinde %19, J6 Plus modelinde %27, A7 modelinde %19, A9 modelinde %21 ve Note 9 modelinde %8 indirim hakkı kazanabileceklerdir.
Fırsat kodu ile en fazla iki adet ürün alınabilir.
Kampanya kapsamı seçili ürün, model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.
Kampanya kapsamında indirim oranı seçilen Samsung marka cep telefonun modeline göre değişkenlik gösterebilir.
Kampanya ailem.genpa.com.tr siteside bulunan diğer kampanyalarla ve başka kurumlarla yapılan kampanyalarla birleştirilemez.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik, Samsung ve GENPA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kargo ücreti GENPA’ya aittir. Kargo teslimleri mesafeye göre 1 ile 3 iş günü arasında teslim edilecektir.
GENPA , kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği siparişileri ve ticari amaçlı yapılan siparişleri iptal etme yetkisine sahiptir.
GENPA her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.
Ürün iade süreci için https://ailem.genpa.com.tr sitesinde belirtilen koşullar geçerlidir.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
Kampanya 28.02.2019 tarihine kadar geçerlidir.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, ilgili markanın adını yazıp 6255’e SMS göndererek fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

CKVWEBSRV01

Yaz tatilinde de eviniz/iş yeriniz güvende olsun!

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI