CK Boğaziçi
Elektrik Faturanızı fastPay ile Ödeyin %5 İndirim Kazanın!
Yararlanmak istediğiniz markanın adını yazıp, 6255'e gönderin Hemen Başvur

Elektrik Faturanızı fastPay ile Ödeyin %5 İndirim Kazanın!

Fırsat Detayları

Bu fırsat, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Fastpay kampanyası ile Tüm CK Enerji Boğaziçi Elektrik aboneleri, elektrik faturalarını fastPay uygulaması üzerinden ödeyerek %5 indirim fırsatı kazanabilecekler.
fastPay uygulaması App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirilipp kullanılabilmektedir. T.C. kimlik / Yabancı kimlik numarası ve kullanıcıların kendi belirleyecekleri 6 rakamdan oluşan PIN kodu girildikten sonra “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt işlemini tamamlanabilmektedir.
Aboneler herhangi bir bankaya ait* kredi kartıyla fastPay uygulaması üzerinden elektrik faturalarını ödeyebilmektedirler. Fatura ödemesi yapıldıktan sonra ödemesi yapılan faturanın %5’i kadar fastPay hesabına geri yükleme gerçekleşir. *American Express kartları kampanyaya dahil değildir.
Herhangi bir bankanın müşterisi olmayıp, bir banka hesabı ya da kredi kartı olmayan aboneler ise; Denizbank ATM’lerinden cep telefonu numaralarını girerek fastPay hesaplarına para yükleyebilir, yükledikleri bakiye ile elektrik faturalarını indirimli olarak ödeyebilirler.
Fatura tutarının %5’ine denk gelen tutar, elektrik faturasının fastPay uygulaması üzerinden ödenmesini takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyesine geri yüklenecektir.
fastPay uygulaması üzerinden herhangi bir banka kartı* ile yapılan elektrik fatura ödemelerinde banka komisyonu ödenmemektedir.
Kampanya kapsamındaki indirim, kampanya süresi boyunca her ay ödemesi yapılan tek bir CK Enerji Boğaziçi Elektrik faturası için geçerli olacaktır. Fatura tutarı maksimum 150 TL üzerinden değerlendirilecek olup hesaba geri yüklenecek tutar, fatura başı 7,5 TL'yi aşmayacaktır.
Otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen fastPay üzerinden yapılacak olan ödemelerde mükerrer ödeme gerçekleşmemesi için elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden son ödeme tarihinden birkaç gün önce ödemeniz gerekmektedir.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.
Fırsat koşullarında, CK Enerji Boğaziçi Elektrik ve fastPay değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, ilgili markanın adını yazıp 6255’e SMS göndererek fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

CKVWEBSRV02

Online İşlem Merkezimizde işlem yapmak çok kolay!

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI