4446255
Fırsatlar Dünyası Hakkımızda

Hakkımızda

 

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş., 13.12.2012 tarihinde kurulmuş ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı “tedarik lisansı” kapsamında elektrik piyasasında faaliyet gösteren bir anonim şirkettir.Halihazırda İstanbul Avrupa Yakası için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından yetkilendirilmiş görevli tedarik şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Şirketimizin bağlı bulunduğu, CK Enerji grup şirketleri, sektörel tecrübe ve güçlerini birleştirmek yoluyla, Sivas, Tokat, Yozgat illerini kapsayan Çamlıbel Bölgesi, Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz Bölgesi ve İstanbul Avrupa Yakası’nı kapsayan şirketimizin faaliyet alanı ve aboneleri ile birlikte toplam üç bölgede hizmet vermekte ve bu özellikleri ile enerji sektörünün de lider grupları arasında yer almaktadır.

 

CK Boğaziçi, yaklaşık 4,5 milyon abonesine İstanbul Avrupa Yakası’nda görevli tedarik şirketi sıfatıyla EPDK tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyor olmasının yanı sıra bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarifeler üzerinden elektrik enerjisi satışı yapabilmekte, kampanyalar düzenleyerek ürün ve hizmet gibi faydalar sağlayabilmektedir. Şirketimiz, perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerinde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümünü sürdürmektedir.

Tanıtım filmimizi izlemek için lütfen tıklayınız.

 

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren liderlik yaratmak ve sürdürülebilir kılmak. 

Misyonumuz

CK Boğaziçi Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.


Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyor,  güvenilirliği ve kaliteli hizmeti esas alıyoruz.
Kurumsal sorumluluk çerçevesinde çalışanlarımızı yer alabilecekleri sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda yönlendiriyor, projelere onlarla birlikte destek veriyoruz.
Daha sağlıklı bir sosyal yaşam için eğitim, kültür, sanat, bilim, spor ve sağlık faaliyetlerine çalışma arkadaşlarımızla  birlikte destek oluyoruz.
Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomik hayatı ve yaşam kalitesini yükseltmek için projeler üretiyoruz.
Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürerek, topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getiriyoruz.
Çalışma enerjimizi ve gücümüzü destekleyen uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı ve bu ortamın sürekliliğini sağlamayı önemsiyoruz.
Dünyayı seviyor ve onu koruyoruz. Yaşamın sürdürülebilirliği için faaliyetlerimizden doğabilecek çevresel sonuçları duyarlılıkla yönetiyoruz.

Yönetim Kurulu Bilgileri


Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem CENGİZ
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Celal KOLOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi
Ahmet CENGİZ
Yönetim Kurulu Üyesi
Devrim KOLOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Demir KOLOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ESKİÇIRAK
Genel Müdür Halit BAKAL

 

Faaliyet Raporları

 

2013 Faaliyet Raporu
2015 Faaliyet Raporu
2016 Faaliyet Raporu

 

Ticari Kalite Tabloları

 

2014 Ticari Kalite Tabloları
2015 Ticari Kalite Tabloları

 

Gayrimenkulün Enerjisi Raporu

 

2017 İlk Yarı Raporu