4446255
Fırsatlar Dünyası İşletmeler İçin

İşletmeler İçin

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından (EPDK) 2014 tarihi itibariyle alınan karara göre, bir önceki yıla ait tüketimi 2400 kWh/yıl ve üzeri olan tüketiciler Serbest Tüketici olarak belirlenerek elektrik tedarikçilerini seçme serbestliğine sahip oldu. Böylelikle, aylık faturaları ortalama yaklaşık 82 TL ve üzerinde olan tüm bireysel müşterilerimiz uygun koşullarla elektrik kullanım fırsatından yararlanabiliyor.

 

CK Boğaziçi Perakende Satış ile imzalanan “Avantajlı Elektrik Sözleşmesi” kapsamında, EPDK tarafından belirlenen tarife bileşenleri içindeki aktif enerji birim fiyatı üzerinden indirim yapılarak serbest tüketicilere avantajlı elektrik kullanım imkanı sunuyoruz.

 

Siz de avantajlı tarifelerimizden hemen yararlanmak için 444 6 255 Serbest Tüketici Bilgilendirme Hattı’mızı arayabilirsiniz veya online teklif formumuzu doldurabilirsiniz. Ya da aşağıda yer alan belgeler ile en yakın Müşteri Hizmet Merkezlerine gelerek avantajlı tarifelerimizden yararlanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan belgeler ile en yakın Müşteri Hizmet Merkezlerine gelerek avantajlı tarifelerimizden yararlanabilir veya online teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

 

“Avantajlı Elektrik Sözleşmesi” için gerekli belgeler;

 

Şahıs Şirketleri için;

1-      Abonenin kimlik veya ehliyet fotokopisi

2-      Abonenin vergi levhası

3-      Abonenin imza beyannamesi

 

Tüzel Kişilik Sahibi İşletmeler için;

1-      Abonenin kimlik veya ehliyet fotokopisi

2-      Abonenin vergi levhası

3-      Abonenin imza sirküleri

4-      Vekil ise vekaletname ve kimlik fotokopisi

5-      Firma kaşesi