Abone Numaranız

Kodu yandaki kutucuğa giriniz.

Fırsat Detayları

Bu fırsat, 01 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsat kodu ile aboneler, Sağlık Bakanlığı tarafından 350 TL + KDV olarak belirlenmiş olan İlk Yardım Eğitimi’nden %35 özel indirim ile faydalanabileceklerdir.
Abonelerin %35 indirim fırsatından yararlanabilmeleri için, kendilerine verilen fırsat kodu ile birlikteinfo@aecilkyardim.com adresinden veya 0/212/ 663 55 66 numaralı telefondan, eğitim talebinde bulunmaları gerekmektedir.
Fırsat kodları tek kullanımlıktır.
İş sağlığı ve güvenliği kapsamında;az tehlikeli işyerlerinde her 20 çalışan için 1 ilk yardımcı, tehlikeli işyerlerinde her 15 çalışana kadar 1 ilk yardımcı, çok tehlikeli işyerlerinde,her 10 çalışana kadar 1 ilk yardımcı, bulundurulması zorunludur.
AEC İlk Yardım Eğitim Merkezi; Sağlık Bakanlığı'nın ilgili Yönetmeliği çerçevesinde, Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitimi vermek üzere yetkilidir. Eğitim; bu alanda deneyimli olan ve İlk Yardım Eğitmeni Sertifikasına sahip olan eğitmenler tarafından yürütülmektedir.
CLK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CLK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
CLK Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez
CLK Boğaziçi Elektrik ve AEC kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.