Fırsatlar Dünyası Mobil Bilgi Servisi

Mobil Bilgi Servisi

CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi, CK Boğaziçi Elektrik’ten hizmet alan elektrik abonelerinin güncel borç bilgisi, ödenmiş fatura bilgisi ve varsa geçmiş borç bilgisini düzenli olarak SMS ile öğrenebildikleri bir servistir.

CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi ile ilgili detaylı bilgi almak için GSM Avea 05525155055, GSM Turkcell 05325155055, GSM Vodafone 05495155055 müşteri hizmetleri numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Hemen Başvurun

 

Servis İçeriği Nedir?
CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi 6222 kısa numarası üzerinden hizmet vermektedir.

Servis üyeliği gerçekleştiren abonelerimize düzenli olarak oluşan elektrik faturalarına istinaden aşağıdaki bilgiler SMS ile iletilecektir:

Fatura borç bilgisi ve son ödeme tarihi bilgisi
Fatura ödendi bilgisi
Son ödeme tarihi geçen faturalar için hatırlatma bilgisi
Taksitlendirme yapılması durumunda taskitlendirilen borç tutarı ve taksit adeti bilgisi
İptal edilen faturalar için iptal bilgisi

Mobil Bilgi Servisi ile servis üyeliği olmayan CK Boğaziçi Elektrik’ten hizmet alan elektrik aboneleri de istedikleri an 6222’ye “Fatura boşluk Abone numarası” yazıp göndererek borçları olup olmadığını sorgulayabilir ve mevcut borç tutarı ile son ödeme tarihi bilgisini öğrenebilirler.
Nasıl Başvuru Yapabilirim?
Servis Üyeliği  için;

CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi’ne SMS ile abone olmak ister iseniz cep telefonunuzdan 'ABONE yazıp bir boşluk bırakıp ABONE NUMARANIZI yazıp 6222’ye gönderebilirsiniz. CK Boğaziçi Elektrik resmi internet sayfası, bayileri ve müşteri hizmetleri aracılığı ile de servis üyelik talebinde bulunabilirsiniz. 

CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi, aboneler iptal etmediği sürece devam etmektedir. Servisi iptal etmek için cep telefonunuzdan ‘IPTAL’ yazarak 6222 kısa numarasına SMS gönderebilirsiniz. 

Anlık Borç Sorgulama için;

Servise üye olmadan da fatura borç tutarı ve son ödeme tarihi bilginizi istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Fatura sorgulaması yapmak için cep telefonunuzdan ‘FATURA yazıp bir boşluk bırakıp ABONE NUMARANIZI yazıp 6222’ye gönderebilirsiniz.
Ücretlendirme Nedir?
CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi tüm vergiler dâhil aylık 1 TL ile ücretlendirilir. CK Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi kapsamında yapılan her bir başarılı sorgulama da 1 TL ile ücretlendirilmektedir. Sunulan hizmete ilişkin ücret, abonesi olunan GSM operatörünün düzenleyeceği faturalar kanalıyla veya ön ödemeli hatlardan "TL/Kr" miktarı düşülerek tahsil edilmektedir.